Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


 

petrmikeska 

Alba oblíbenců

Alba lidí, které má petrmikeska v oblíbených

reklama

85 fotek, dnes, 66 zobrazení, 5 komentářů | děti, lidé, zábava
pár postřehů z tradiční kácovské pouti
42 fotek, dnes, 68 zobrazení, 2 komentáře | děti, lidé, zábava
Letošní sucho se podepsalo na 52.ročníku tradičních kácovských šnečích závodů. Účast 51 šneků je jedna z nejslabších za poslední roky. Zato vítěz letos zvládl vzorně upravenou trať za 17.04 min což je o 1 minutu rychlejší, než vloni. 1.místo obsadil šnek Moničky Matějkové před šnekem Tomáše Rybína. 3.hodnocené místo, o kterém musela rozhodovat až cílová fotografie, obsadil spoluzakladatel těchto závodů Josef Klimpera nejstarší. Tak snad příští rok bude více vody a tím více šneků. Tak zase v 10 hodin o pouťové neděli na autobusáku
34 fotek, včera, 48 zobrazení, 1 komentář | kultura, lidé
jako již v předešlých letech i letos se o kácovské pouti konal v místním kostele koncert Musica da Chiesa. P Jaroslav Konečný a Tomáš Najbrt zahráli historické liturgické skladby na dobové nástroje
37 fotek, letos v červenci, 29 zobrazení, 19 komentářů | cestování, příroda
ALB 1207
Projekt Živá voda na Modré u Velehradu spočívá v nezvyklém instalování tunelu pod vodou reálného rybníka v hloubce 3,5 metru. Prohlídka na místě samém vysoce překročila moje očekávání. Zkrátka byli jsme nadšeni a doporučujeme jako výlet všem :-)
35 fotek, léto, 76 zobrazení, 68 komentářů | cestování, příroda
ALB 1206
Naši dovolenou jsme zahajovali sice v Olomouci, ale to dá ještě chvilku zpracování. Dopřál jsem si v tomto albu akční výlet, který mne svou podstatou velice překvapil.
Projekt Živá voda na Modré u Velehradu spočívá v nezvyklém instalování tunelu pod vodou reálného rybníka v hloubce 3,5 metru. Přistupoval jsem k němu (přiznávám) trochu s despektem, o to víc jsem byl potom nadšen. Začneme ale nejprve trochu prohlídkou okolí :-)
34 fotek, léto, 130 zobrazení, 139 komentářů | architektura, příroda, zvířata
Překvapivá část Dyje od Přátel blesků ze Stolové hory
39 fotek, letos v červenci, 101 zobrazení, 138 komentářů
38 fotek, minulé pondělí, 48 zobrazení, 41 komentářů
Po modré a zpět po žluté a přes Návrší.Věnováno Mildovi.
139 fotek, 25.7.2018, 64 zobrazení, 77 komentářů | architektura, cestování, krajina, kultura, města
Cheb (německy Eger), je město ve stejnojmenném okrese a v Karlovarském kraji, 40 km jihozápadně od Karlových varů a 5 km od hranic s Německem na řece Ohři. První historicky dochovaná zmínka o Chebu, centrálním městě celého někdejšího Chebska pochází z roku 1061. Hlavní průmysl je zde strojírenský, textilní, kovodělný, stavební, dřevozpracující a potravinářský.
Do konce druhé světové války byla převážná část obyvatelstva německá a Cheb byl důležitou součástí Sudet. Po skončení války byli němečtí obyvatelé vysídleni a město se z velké části vylidnilo. Žije zde přibližně 32 tisíc obyvatel. V Chebu se nachází sedm základních škol, dvě střední školy, jedna praktická škola, gymnázium a Fakulta ekonomická Západočeské univerzity.
*
EXOD 2018
25.7.2018 - 1.8.2018
Základna: Cheb
Vedoucí: PaedDr. Jiří Michal
6 fotek, minulé úterý, 21 zobrazení, 9 komentářů
15 fotek, ve středu, 29 zobrazení, 9 komentářů
50 fotek, minulý týden, 72 zobrazení, 31 komentářů | dokumenty, města
ALB 1205
Nymburk vzpomíná na lávku pro pěší. Slavnostně byla otevřena v pátek 30. srpna 1985 a odstraněna v pátek 3. srpna 2018 z důvodu ohrožujícího technického stavu. Tak alespoň stálo ve zdůvodnění, a asi bylo i oprávněné.
Okolí bylo ihned uklizeno, parkoviště už je v provozu a další nová lávka má být za dva roky. Tak uvidíme.

Důvod pro vytvoření tohoto alba je zpřístupnění průběhu akce případným zájemcům. Demolice byla s vyloučením veřejnosti a přihlížení vzhledem k malému prostoru bylo omezeno.

POZOR!!! Použité fotografie jsou použity ze stránek přátel města Nymburka, autorská práva k nim jsou nedotčena.
25 fotek, letos v červenci, 186 zobrazení, 69 komentářů | cestování
ALB 1204
Konečně kýžená dovolená na milovanou Moravu s cestováním všemi možnými dopravními prostředky. Sice v horku, ale to má letos každý, hlavně, že se vydařilo. Itinerář byl na těch několik dnů plný a ani se všechno nestihlo. Dobrý důvod se na Moravu brzo podívat :-)
30 fotek, minulou neděli, 28 zobrazení, 5 komentářů
Gohrischer hoflad - obchůdek plný krásných zbytečností

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.